Dorota i Maciej Fersten – małżeństwo fotografów, którzy mają wspólny cel: wykorzystać dwa aparaty na sto procent.
Jesteśmy fotografami full-time, to nasz podstawowy zawód.

Wieloletnie doświadczenie sesyjnych fotografów-portrecistów nauczyło nas, że pozowanie jest mega trudne i najlepsze zdjęcia wychodzą wtedy, gdy fotografowana osoba nie skupia się na aparacie.

Nasz materiał to jest reportaż z Waszego dnia, a nie zaplanowana, ustawiona sekwencja scenek pt. „jakiś ślub”.
Jesteśmy tego dnia dla Was tworząc materiał fotograficzny oddający naturalną atmosferę, wyłapujący ważne chwile.
Niczego nie ryżeserujemy, nie ustawiamy Was do zdjęć. Podążamy Waszym tempem, obserwując i asystując. Chcecie, to zrobimy Wam zdjęcia, jak wcinacie ostatnie kawalerskie parówki albo jak próbujecie zawiązać niezawiązywalną muszkę, czy wcisnąć ślubną kieckę od dołu, na przekór wyraźnym instrukcjom krawcowej. Nie chcecie, to wyganiacie nas na podwórku, my ogarniamy okoliczne pejzaże, a Wy w spokoju szykujecie się do wyjścia.

Mamy ciężkie palce, robimy dużo zdjęć, bardzo dużo. Wszystko po to, żeby oddać w Wasze ręce materiał, z którego sami wybieracie sobie te zdjęcia, które mamy dla Was przygotować.

Podpisując z nami umowę, miesiące a nawet lata przed ślubem, nie musicie odrazu decydować, co chcecie u nas wykupić. Nie mamy gotowych pakietów – do rezerwacji terminu wystarczy zamówić naszą usługę na dzień ślubu.

 

Poniżej nasza oferta, z której możecie sobie wybrać poszczególne pozycje.

REPORTAŻ ŚLUBNY

cena: 2950 zł

Zazwyczaj przyjeżdżamy do Was na 2h przed wyjściem z domu.
Jeżeli przygotowujecie się oddzielnie, to my równolegle robimy reportaż w obu miejscach.

Po ceremonii w kościele lub USC, rozpoczynamy reportaż z przyjęcia weselnego.
Zostajemy z Wami 6h na weselu, najczęściej do końca tradycyjnych oczepin.

Co od nas otrzymujecie?

 • pewność, że dwóch fotografów „ustrzeli” więcej ważnych dla Was momentów
 • komfort, że podczas przygotowań, które często dzieją się równolegle, dostaniecie na wyłączność po jednym fotografie, który będzie Was uważnie śledził
 • 250 profesjonalnie przygotowanych zdjęć, które sami sobie wybieracie z puli wykonanych przez nas kadrów
 • 150 odbitek wielkości 15×23 cm
 • First Day Edit – dla chętnych (ale zazwyczaj niechętnych nie ma) krótka galeria (15-25 zdjęć) od przygotowań do pierwszego tańca, wstępnie przygotowana graficznie, umieszczona w sieci już w dniu Ślubu!
 • dedykowaną stronę internetową wraz z galeriami dla gości
 • dojazd do 100 km

Każde kolejne zdjęcie ponad pakiet to koszt 5 zł.

SESJA PLENEROWA

cena: 800 – 1000 zł

Po co jeszcze raz zakłądać suknię, wiązać krawat czy muchę i wbijać nogi w zazwyczaj średnio wygodne buty?
Zastanawia się pewno wielu z Was.

Właściwie można by rzec, że sesja plenerowa to rodzaj fanaberii, trochę taki dziwny twór, stworzony nie wiadomo po co. Jest już po ślubie, a Młodzi znowu przebierają się w swoje ślubne ciuchy i w dodatku ganiają w nich po lasach, parkach, plażach bądź snują się po miejsckiej dżungli.
Naszym zdaniem jest to jednak rzecz warta przemyślenia z kilku względów:

 • stanowi często fajną, spinającą klamrę do całości materiału z Waszych przygotowań, ślubu i wesela
 • są to dodatkowe zdjęcia w stylistyce ślubnej, ale o zupełnie innym charakterze; w czasie ślubu i wesela nie ma najczęściej czasu i możliwości, żeby zrobić na spokojnie taki rodzaj zdjęć, bo tam wszystko się dzieje w swoim, zazwyczaj szybkim tempie
 • taką sesję możemy zrobić w miejscu, które sami wybierzecie (względy estetyczne, sentymentalne) – jeśli zdecydujecie się zaszaleć, możemy nawet udać się nad morze, w góry czy za granicę.
 • sesja plenerowa to dodatkowa okazja, aby ponownie spotkać swoich fotografów 😉

Dodatkowo dajemy Wam możliwość kupna takiej sesji w dowolnym momencie.
Zdecydowani mogą ją wpisać do umowy, niezdecydowani mogą poczekać, być może po ślubie nabiorą chęci na taką dodatkową przygodę z aparatem.

Co od nas otrzymujecie?

 • od 3 – 5 godzin sesji w maksymalnie 2 miejscach w Warszawie lub okolicach (dla zwolenników większych dystansów, szczegóły do dogadania)
 • luźne, aczkolwiek profesjonalne podejście do tematu – staramy się sztucznie Was nie ustawiać, ale uwagami i poradami trochę Wasze sylwetki modelować. Pracując w naszym studio mamy przed obiektywem zarówno doświadczone modelki, jak i kompletnie w tym temacie jednostki niedoświadczone – w przystępny, bezbolesny sposób z każdego zrobimy gwiazdę obiektywu 😉
 • 40 wybranych przez Was zdjęć wraz z odbitkami 15×23 cm

Każde kolejne zdjęcie ponad pakiet to koszt 8 zł.
Cena 800 obowiązuje przy zamówieniu razem z reportażem do umowy, 1000 jak sesja zamówiona później.

SESJA NARZECZEŃSKA

cena: 400 – 500 zł

Sesja narzeczeńska – a co to takiego?

Jest to przede wszystkim bardzo przyjemna forma spędzenia czasu wolnego! Szybkie, przyjemne spotkanie z fotografem w studio zdjęciowym lub w plenerze – sesja pary, która zaowocuje fajną pamiątką na stare lata. Zdjęcia będą lekko zaaranżowane (bez ustawiania, ale z podpowiedziami, co robić, żeby dość nienaturalna dla Was czynność, stała się bardziej komfortowa) wykonane przez profesjonalny sprzęt, w dodatku będą robione w dniu, gdy nastawieni będzieci na robienie zdjęć (w przeciwieństwie do fot wykonanych przy okazji, trzęsącą się ręką z nijakim kadrowaniem)
Jest więc spora szansa na to, że materiał będzie na tyle przyzwoity, że zechcecie wrzócić go na swojego fb, a może nawet wykorzystacie go do swojej papeterii ślubnej, weselnych dekoracji, czy jako prezent na podziękowania ślubne dla Waszych rodziców.

Wartość dodana takiej sesji – możliwość oswojenia się z aparatem i sposób na poznanie się z fotografem (zazwyczaj na sesji jest jedno z nas), która co przełamuje pierwsze lody, więc podczas bardziej stresujących momentów w dniu ślubu będzie już traktowany jak swój człowiek 😉

Co od nas dostajecie?:

 • 1-2 godzinną sesję w studio lub w wybranym przez Was miejscu w Warszawie lub bliskich okolicach
 • 20 zdjęć wraz z odbitkami w formacie 15×23

Każde kolejne zdjęcie ponad pakiet to koszt 8 zł.
Cena 400 obowiązuje przy zamówieniu razem z reportażem do umowy, 500 jak sesja zamówiona później.

MINI STUDIO

cena: 350 – 450 zł

Jeśli wybierzecie tę opcję z naszej oferty, oprócz sprzętu do fotografii reportażowej, na Waszym ślubie zabierzemy nasz sprzętem do fotografii studyjnej i pudło różnych gadżetów.
Nasze mini studio to ciekawa alternatywa dla fotobudki. Zdjęcia robi fotograf, goście więc pozują do obiektywu aparatu, a nie do ekranu, czy pudła, które stoi przed nimi. Sytuacja może po prostu bardziej naturalna. Zdjęcia mają też lepszą jakość dzięki studyjnemu oświetleniu.

Na życzenie możemy mieć też ze sobą drukarkę – doliczając koszt wydruku, każde rozpoczęte 50 odbitek to 75 zł.

Reszta zdjęć na 2,3 dni po weselu trafia na odzielną galerię dla gości.
Cena 350 obowiązuje przy zamówieniu razem z reportażem do umowy, 450 jak ministudio zamówione później.

ZAINTERESOWANI?

zapraszamy do rezerwacji terminu!
  Oświadczam, że zapoznałam/em się z warunkami Polityki Prywatności pod adresem: http://www.art-d.pl/polityka-prywatnosci/